loader gif
adaugă cv vezi joburi (4)

SPECIALIST SALARIZARE

1 joburi // Cluj-Napoca

Descriere client

Clientul nostru, Smart Consult, este o companie care ofera servicii de: contabilitate, consultanta financiara si fiscala, expertiza contabila, audit financiar si intern, consultanta juridica, salarizare si resurse umane, infiintare/ lichidare societati, preturi de transfer si mediere conflicte. Ca urmare a extinderii companiei, este disponibila o pozitie de SPECIALIST SALARIZARE.

Responsabilități

❖ Tinerea evidentei dosarelor de personal ale clientilor (actele necesare) si intocmirea Declaratiei 112 ❖ Preluarea pontajelor de la clienti, realizarea calculului salarial si verificarea notelor contabile aferente ❖ Mentinerea legaturii cu clientii prentru diverse modificari ce apar

Cerințe şi cunoştințe

❖ Studii superioare finalizate (profil economic de preferat) ❖ Experienta de lucru cu MS Excel si Word ❖ Experienta de lucru de 2-3 ani pe o pozitie similara ❖ Atestat Inspector de Resurse Umane (reprezinta avantaj) ❖ Cunostinte avansate de legislatie a muncii, salarizare si administrare personal ❖ Cunostintele de Engleza reprezinta avantaj ❖ Excelente abilitati de comunicare, organizare si lucru in echipa

Creşte-ţi şansa de angajare

Vezi ce cursuri urmează în programul ARC Consulting