loader gif
adaugă cv vezi joburi (4)

CONTABIL

1 joburi // Cluj-Napoca

Descriere client

Clientul nostru, Smart Consult, este o companie care ofera servicii de: contabilitate, consultanta financiara si fiscala, expertiza contabila, audit financiar si intern, consultanta juridica, salarizare si resurse umane, infiintare/ lichidare societati, preturi de transfer si mediere conflicte. Ca urmare a extinderii companiei, este disponibila o pozitie de CONTABIL.

Responsabilități

❖ Preluarea clientilor si administrarea contabilitatii societatilor acestora ❖ Asigurarea evidentei contabilă a stocurilor si evidenta veniturilor si cheltuielilor societatilor ❖ Intocmirea de situatii si rapoarte financiar-contabile si verificarea corelării acestora

Cerințe şi cunoştințe

❖ Diplomă de licenta in domeniul economic ❖ Experienta de lucru cu MS Excel si Word ❖ Experienta de lucru de 2-3 ani in contabilitate ❖ Cunostintele de Engleza reprezinta avantaj ❖ Excelente abilitati de comunicare, organizare si lucru in echipa

Creşte-ţi şansa de angajare

Vezi ce cursuri urmează în programul ARC Consulting